תכנון גינת נוי

סוף סוף הצלחתם להגשים את חלומכם ובניתם את בית חלומותיכם. זוג מאושר עם, או בלי ילדים שנכנס לביתו החדש. אני חושב שמעטים רגעי האושר האלו. אפילו קיבלתם חלקת אדמה כמובן עם אותו בית. הוא יכול להיות וילה, קוטג’ או אפילו בניין דירות. אבל בואו נתעכב וניקח לדוגמה וילה. נכנסתם לבית, נגמרו שנתיים או אפילו שלוש של תהליך ארוך ומייגע מרגע החלטתכם על בניית בית חלומותיכם, דרך בדיקת זכאות למשכנתא, עבור בבחירת האדריכל, אחרי זה הקבלן ועד סיום הבנייה עצמה. מזל טוב. אתם עייפים אך מאד מאד מרוצים.
 
אתם נכנסים הביתה ומתחילים לשוחח על מה “לעשות בחוץ”. ודעו לכם, “חוץ” הבית לא פחות חשוב מפנים הבית. בעיקר אם גודל השטח שלכם הוא בערך 500 מ”ר. זה אומר שאתם צריכים לראות מה אתם עושים עם בערך 350 עד 400 מ”ר של שטח. והמון תלוי בכך, לדוגמה – צריכת המים העתידית שלכם. הזמן שתקדישו לטיפול בחצר, מזיקים, בוץ בחורף ועוד ועוד..

כאן בדיוק נכנסות חברות גינון כדוגמת הקסם שבגינה המתמחות בתכנון גינות של מבניםתכנון גן פרטי לוילות ותכנון גן פרטי לקוטגיםכמובן תכנון גינת נוי כמו במקרה שלכםחברות שכל מטרתן היא להפוך את השטח הגדול הזה שברשותכם לגן פורח, פונקציונאלי, חסכוני, מתאים לכל עונות השנה, מתאים לאזור בו אתם גרים וזול בצריכת המים שלו. חברות גינון כמו הקסם שבגינה מכירות לפני ולפנים את התחום כי לו הן מקדישות את כל זמנן, לצורך כך הן הוקמו והן ייעצו והקימו עשרות ומאות גינות. 

חברות שכמותן עוסקות בתכנון גינת נוי עבור שטחים ציבוריים וגם תכנון גן פרטי לקוטגים ותכנון גינות של מבנים ועוד ועוד. במקרה שלכם, חברות אלו שעוסקות בתכנון גינת נוי שיכולה להיות קטנה או גדולה הן הפתרון עבורכם. אל תתפתו בשום אופן להגיד לעצמיכם. “מה יכול להיות כל כך מורכב בלעשות גינה”? ובכן, זהו תהליך מורכב מעין כמוהו ותהיה לו השפעה מכרעת על איך ייראה ביתכם, מה יהיה חשבון המים שלכם וכמה זמן תקדישו לטיפול בגינה או בחוץ הבית. תכנון גינת נוי או תכנון גן פרטי לווילות זהו מקצוע. השאירו זאת למקצוענים כמו הקסם שבגינה.

שירותי החברה

רוצים גינה יותר יפה משל השכן?

חייגו עוד היום 074-710-74-27 או מלאו את הטופס

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן