תכנון ועיצוב גינה

עיצוב גינה הוא אחד התחומים הייחודיים ביותר הקשורים לבנייה של בניין. קבלנים, אשר מנהלים פרוייקט בנייה של בניין משותף, נדרשים לפנות לחברות מקצועיות לתכנון ועיצוב גינה על מנת לתאם בין בניית המבנה לבין ההקמה של הגינה מסביב לבניין. התכנון של גינת הבניין הוא משמעותי לתחזוקה השוטפת של הגינה בשנים הבאות, ולכן את תכנון העיצוב והמבנה של הגינה, מומלץ לעשות עם אנשי מקצוע בתחום הגינון ופיתוח נוי. 
 
איך בכל זאת כדאי לעצב גינה לבניין? לפני שאתם מתחילים בתכנון העיצוב לגינה, יש לשים דגש על מיקום התשתיות של הבניין כגון צנרת המים, צנרת הגז, כניסה לחניון וצינורות הניקוז. את העיצוב ניתן לבצע לאחר בדיקה של מיקום כל התשתיות הרלוונטיות לבניין. העיצוב כולל צמחייה, עציצים גדולים וקטנים, שבילים מסודרים לצידי הגינה וריהוט גינה מעץ מלא.
 
תכנון ועיצוב גינה לבית משותף 
 
אם החלטתם להזמין תכנון ועיצוב גינה לבית משותף, כדאי לכם להכיר את סוגי השבילים המיועדים לגינות בניינים. בין היתר, ניתן לבנות שבילים יפים ומעוצבים בין הצמחייה העשויים מחלוקי נחל לבנים, או לבנות שביל המורכב מאבנים גדולות המוטמעות בין אבני חצץ בצבעים לפי בחירה שלכם. 
תכנון ועיצוב גינה לבניין – מחיר 
 
מה המחיר המומלץ לתכנון ועיצוב גינה לבניין? לפני שאתם פונים לקבלת הצעת מחיר, חשוב שתבדקו מהו התקציב שלכם להקמה של גינה לבניין. לאחר שהגדרתם תקציב לפרוייקט עיצוב הגינה לבניין, תוכלו לפנות לחברת גינון ופיתוח נוי לקבלת הצעת מחיר אשר תתאים לצרכים שלכם ולתקציב שהגדרתם מראש. 
 
תכנון ועיצוב גינה לבניין משותף
 
לתכנון ועיצוב גינה לבניין משותף, דרך חברה מקצועית, מומלץ לכם לפנות לחברת ‘הקסם שבגינה’. חברת ‘הקסם שבגינה’ מספקת שירותי גינון לבתים משותפים בערים ויישובים רבים ברחבי הארץ. החברה פועלת למעלה מעשור ומביאה איתה חדשנות, מקצועיות ותכנון לפרטים. צוות החברה יסייע לכם לבחור את העיצוב המתאים ביותר לגינת הבניין, בהתאם לגודל השטח ולתקציב שלכם. 
 
תכנון ועיצוב גינה דרך חברת ‘הקסם שבגינה’
 
לקביעת פגישה לתכנון ועיצוב גינה עם צוות חברת ‘הקסם שבגינה’, התקשרו כבר עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש אתר האינטרנט של חברת ‘הקסם שבגינה’. בפגישה תוכלו  להעלות רעיונות משלכם לעיצוב הגינה וצוות החברה יעשה הכל על מנת להפוך אותם למציאות! 

שירותי החברה

רוצים גינה יותר יפה משל השכן?

חייגו עוד היום 074-710-74-27 או מלאו את הטופס

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן